Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY

VDZ, spol. sr.o.
3.května 524
763 12 Vizovice
tel: +420 577 452 190
vdz(a)vdz.cz

NOVINKY

arr3Akční nabídka zahradních pneu pro měsíc duben/květen 2019Akni_nabidka_zahradnich_pneu.pdf... arr3Nové katalogyK diskům, foukacím kolům, pryžovým kolům a sortimentu pro čtyřkolky lze nově najít u každého... arr3Nová NEPROPÍCHNUTELNÁ kola ... arr3Nový produktKoncem roku 2017 jsme rozšířili Pryžová kola o nový produkt! ...

ZBOŽÍ V AKCI


Elektronická fakturace

Souhlas s elektronickou fakturací

Elektronicky zaslané daňové doklady splňují veškeré náležitosti v souladu s platnými právními předpisy České republiky (zejména § 26 zákona o DPH č. 235/2004 Sb.) a budou zasílány ve formátu PDF. Zároveň již nebudete dostávat tištěné daňové doklady.

Vyplněním a odesláním tohoto formuláře vyjadřujete souhlas se zasíláním daňových dokladů elektronickou cestou a souhlas se zpracováním uvedených údajů společností VDZ, spol. sr.o.

V případě změny e-mailové adresy pro doručování e-faktur nás neprodleně informujte.

Položky označené * musí být vyplněny.