Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY

VDZ, spol. sr.o.
3.května 524
763 12 Vizovice
tel: +420 577 452 190
vdz(a)vdz.cz

NOVINKY

arr3Akční nabídka zahradních pneu pro měsíc duben/květen 2019Akni_nabidka_zahradnich_pneu.pdf... arr3Nové katalogyK diskům, foukacím kolům, pryžovým kolům a sortimentu pro čtyřkolky lze nově najít u každého... arr3Nová NEPROPÍCHNUTELNÁ kola ... arr3Nový produktKoncem roku 2017 jsme rozšířili Pryžová kola o nový produkt! ...

ZBOŽÍ V AKCI


Obchodní podmínky » Souhlas s elektr. zas. faktur

Souhlas s elektronickým zasíláním faktur


Vážení obchodní partneři, dovolujeme si Vám oznámit, že od 1. února 2018 naše společnost přešla na elektronickou fakturaci. Z tohoto důvodu si Vás dovolujeme požádat o sdělení kontaktní e-mailové adresy, na kterou budou elektronické faktury zasílány. Takto zasílané daňové doklady splňují všechny náležitosti stanovené § 26 a § 29 zákona č. 235/2004 Sb a ve znění pozdějších předpisů o dani z přidané hodnoty. Vyplněním a odesláním tohoto formuláře vyjádříte souhlas se zasíláním daňových dokladů elektronickou cestou. Zároveň Vám již nebudeme zasílat poštou doklady v tištěné podobě prostřednictvím pošty.V případě změny e-mailové adresy nás prosím neprodleně informujte o této skutečnosti.Předem děkujeme za Vaši spolupráci a doufáme, že nový způsob zasílání faktur přispěje ke zrychlení a zkvalitnění doručování a výrazně omezí riziko ztráty nebo zničení dokladů.Za tímto účelem Vás žádáme o doplnění a zaslání výše uvedených kontaktních údajů:

Název společnosti:
Adresa:
IČ:
DIČ:
Kontaktní osoba pro zasílání elektro. dokladů:
E-mail:
Telefon:
Opište text z obrázku: *
captcha