Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

KONTAKTY

VDZ, spol. sr.o.
3.května 524
763 12 Vizovice
tel: +420 577 452 190
vdz(a)vdz.cz

NOVINKY

arr3Akční nabídka zahradních pneu pro měsíc duben/květen 2019Akni_nabidka_zahradnich_pneu.pdf... arr3Nové katalogyK diskům, foukacím kolům, pryžovým kolům a sortimentu pro čtyřkolky lze nově najít u každého... arr3Nová NEPROPÍCHNUTELNÁ kola ... arr3Nový produktKoncem roku 2017 jsme rozšířili Pryžová kola o nový produkt! ...

ZBOŽÍ V AKCI


Úvod » Kola » Kola pro malotraktory

Kola / Kola pro malotraktory

Tyto kola lze podle drsnosti dezénu rozdělit na tři základní typy.

Hladký dezén - hladký případně dezén s minimálním vzorkem či drážkou je vhodný zejména tam, kde vyžadujeme, aby povrch zůstal nedotčený. Nevýhodou tohoto dezénu je především jeho slabý záběr v drsnejších podmínkách, proto je vhodný spíše na rovné travnaté plochy.

Dezén "kostka" - v této kategorii kol patří dezén s vzorkem připomínající kostky k nejpoužívanějším a nejuniverzálnějším typům kol. Univerzálnost těchto kol tkví v jejich širokém spektru použití. Dezén je dostatečně jemný na to, aby nepoškodil povrch a zároveň dodal i potřebnou trakci v menších kopcích. Tyto kola jsou také známé pod pojmem "TURF".

Šípový dezén - tento dezén nabízí ze všech výše uvedených dezénů největší trakci a průchodnost obtížným terénem, jako je bahno a písek nebo sníh. Jednou z hlavních předností těchto dezénu jsou jejich samočistící vlastností.